PLNKA ⑉ Physical Therapy (Liberation Tech.) ⑉ Naďa ⑉ guests

Každopádne, kto vie ten vie a kto nevie, ten zistí priamo tu, že Physical Therapy je Daniel Fisher z mesta New Jersey. Daniel sa začal venovať produkcii a DJing približne dekádu dozadu, keď ho jeho kamarár Mykki Blanco predstavil jame levovej also known as newyorská klubová scéna.

Kúpte si vstupenky


 

Každopádne, kto vie ten vie a kto nevie, ten zistí priamo tu, že Physical Therapy je Daniel Fisher z mesta New Jersey. Daniel sa začal venovať produkcii a DJing približne dekádu dozadu, keď ho jeho kamarár Mykki Blanco predstavil jame levovej also known as newyorská klubová scéna. 
Sme veľmi radi, že tento ultra všestranný pán nás poctí svojou návštevou v rámci hŕstky európskych koncertov. Jeho jedinečný rukopis charakterizuje…všeličo. Záleží, o ktorom z tých 10-tich aliasov sa práve bavíme. Pod menom Physical Therapy sú to najmä hutné groovy a slastné rytmické zvraty na pomedzí breakbeatovej vedy, kaleidoskopického techna až bastardizovanej disco a NYC house rytmiky. No tiež čokoľvek, čo sa zmestí do playlistov legendárnych newyorkských klubových nocí pod značkou GHE20G0TH1K (Total Freedom / Lotic) ale aj do rovnejších vôd európskeho podzemia. V skratke: ako donútiť temných, smutných techno nerds počúvať niečo iné ako 4x4 - napr. zašumené edity Alice Keys tak, aby z toho mali potešenie: https://www.youtube.com/watch?v=_Mgl7VdQQAQ Zoznam zásadných labelov zahŕňa Liberation Technologies, Unknown to Unknown, DIAL RECORDS

“Niekoľko mojich aliasov nemá striktný background. Napríklad Stefan Proper bolo meno môjho berlínskeho suseda. Napadlo mi: to je presne to meno, pod ktorým proste treba vydať nejaké vážne tváriace sa berlínske techno. DJ Overnight - toho vidím ako obskúrneho holandského DJka, ktorý v 90tych vydal niekoľko nie úplne úspešných singlov a potom zmizol z povrchu zemského. Car Culture je o konci sveta, autá dusiace planétu - ide o veselé electro-ambienty. Florida Breaks, Kirk the Flirt, Fatherhood…atď atď.” (Ak to tak strašne potrebujete vedieť, tak áno, pomerne často hráva v Berghaine.)

O prierez súčasným klubovým zvukom medzi derivátmi techna, house, breaks sa postará Naďa a hostia.
--

Miesto podujatia


Fuga Námestie SNP 24
81101 Bratislava
Slovensko

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google